21 Lie

Dvaro antrame aukšte yra įrengti miegamieji kambariai. Iš viso yra 50 miegamųjų vietų.

23 Rgs

Norint pasigrožėti bei pajusti senųjų laikų dvasią ir eleganciją, kurios čia dera su šiuolaikine estetika, galima užsisakyti ekskursijas. Po ekskursijos siūlome pasivaišinti Krikštėnų dvaro pyragu su kava ar arbata.

25 Rgp

Dvaras turi vieną didelę salę banketui, kurioje talpinama iki 120 asmenų. Furšeto metu dvare bei lauko terasoje talpinama iki 400 asm., o viduje iki 170 asm.

27 Bir

„Roko virtuvė” – jauna ir inovatyvi komanda, pasiruošusi pasirūpinti ne tik skaniomis Jūsų šventės vaišėmis, bet ir šventės aptarnavimu bei dekoravimu.

26 Bir

Kviečiame atvykti į Krikštėnų dvarą savo šventės nuotraukoms. Galėsite įsiamžinti ne tik dvaro parke, bet ir viduje. Fotosesijos laikas nėra ribojamas. Fotosesijos mokamos.

24 Bir

Tobulai šventei didelę įtaką daro ne tik nusiteikimas, bet ir supanti aplinka bei maistas. Tad Krikštėnų dvaras puiki vieta Jūsų šventei. Čia supa ne tik nepaprastai graži aplinka, puošnus dvaro interjeras bet ir ypatingai skaniai gaminamas Roko virtuvės maistas. Dvaro menes galime pritaikyti pagal Jūsų pageidavimus, norus ir svečių skaičių. Taip pat galime pasiūlyti ir dekoravimo paslaugas.